Producent reklam pneumatycznych

Namioty, bramy, balony i inne produkty reklamowe, wszystko, co wiąże się z reklamą zewnętrzną, znajdziecie w ofercie firmy TENTBALONY. Funkcjonujemy nieprzerwalnie od lat 90. poprzedniego wieku i możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem i rozeznaniem w branży reklamowej wykorzystującej techniki pneumatyczne. Nasza firma ma siedzibę w Białymstoku, ale wielu naszych klientów działa w Warszawie, jak i na terenie całego kraju.

Wyjątkowa postrzegalności i nadzwyczajna skuteczność

Na czym polega reklama pneumatyczna? Reklama pneumatyczna to mobilny nośnik reklamy zewnętrznej, zbudowany z lekkiej, wodoodpornej tkaniny poliestrowej odpornej na uszkodzenie mechaniczne i pozwalającej na podtrzymywanie ciśnienia uszytego obiektu. Najczęściej wykonywane reklamy pneumatyczne to balony reklamowe, bramy dmuchane, pająki pneumatyczne, namioty eventowe oraz chwieje, atrapy produktów i wiele innych.

Najważniejszą cechą reklam pneumatycznych jest ich atrakcyjna forma oraz wielkość. Lekkość konstrukcji oraz związana z tym łatwość w transporcie i wygoda w rozkładaniu reklam umożliwia budowanie dużych obiektów, a to z kolei umożliwia nanoszenie na nich dobrze widocznych grafik i spektakularnych treści reklamowych, logotypów, napisów informacyjnych i promocyjnych, nazw zawodów sportowych czy eventów.

Reklama pneumatyczna – gdzie i kiedy?

Pneumatyczne reklamy zewnętrzne to doskonały nośnik przekazu marketingowego na wszelkiego rodzaju imprezach masowych, eventach plenerowych, targach i koncertach. Praktycznie wszędzie tam, gdzie chcemy zwrócić uwagę potencjalnych klientów na markę, produkt lub wydarzenie.

Balony reklamowe doskonale sprawdzają się zarówno w plenerze, jak i wewnątrz budynków. Trudno wyobrazić sobie wydarzenia sportowe bez bram dmuchanych. Najczęściej ustawiane są one na linii startu oraz mety. Pająki pneumatyczne i słupy reklamowe to znakomity nośnik przekazu reklamowego, a ruchliwe chwieje zwracają uwagę i przyciągają wzrok. Namioty ekspresowe oddają natomiast nieocenione usługi w trakcie imprez, akcji promocyjnych i targów pod gołym niebem.

Bagaż doświadczeń i perspektywiczne myślenie to nasze atuty

Pierwsze nasze produkty zrodziły się z pasji założyciela firmy już w 1992 roku. Od tego czasu konsekwentnie rozbudujemy naszą ofertę, myśląc wciąż o nowych kierunkach i wyzwaniach. Zdobyte doświadczenia pozwalają nam na produkcję coraz to bardziej rozbudowanych modeli reklamy pneumatycznej. Usprawniamy nasze produkty i wciąż szukamy nowych form i niestandardowych rozwiązań. Oprócz balonów standardowych, bram pneumatycznych czy ekranów, zajmujemy się także tworzeniem od podstaw nietypowych kształtów.

Nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie zespół kreatywnych, pełnych pasji i świeżych pomysłów ludzi. Angażują się oni w projektowanie nowych przykuwających wzrok form reklamy pneumatycznej oraz z równym entuzjazmem podejmują się produkcji flag reklamowych, namiotów, słupów dmuchanych oraz dużych dmuchawców. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych produktów.

tentbalony

Materiały i komponenty europejskie

tentbalony

Najstarsza firma w branży

tentbalony

2 lata gwarancji i serwisowania

tentbalony

Wysoka jakość produktów

AKTUALNOŚCI

tentbalony

Rema Days Trade Show 2019
Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska!

tentbalony

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na tegorocznych targach RemaDays. Czekamy na hali E stoisko A17. Do zobaczenia

tentbalony

Jesteśmy już po Targach Reklamy i Poligrafii Rema Days 2018 w Warszawie. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy, owocne rozmowy, oraz dobrą zabawę.  

tentbalony

Planowanie

Zadzwoń / napisz do nas

Poznajmy Twoje oczekiwania

Zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie

tentbalony

Wizualizacja i wycena

Szybko otrzymasz od nas wizualizację 3D z wyceną

Wprowadzimy poprawki zgodnie z Twoimi sugestiami

tentbalony

Realizacja

Produkt wyślemy w ciągu 10 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia w dowolne miejsce w kraju

REALIZACJE


tentbalony
tentbalony