header

standardowe


Balony reklamowe

Balony dmuchane z nadrukiem to popularna i bardzo ceniona forma reklamy zewnętrznej. Kolorowe balony wypełnione ciepłym powietrzem delikatnie poruszają się na wietrze i przyciągają uwagę kolorowymi i efektownymi nadrukami. Są bardzo widoczne i czytelne, co zawdzięczają dużym rozmiarom. Są też niebywale poręczne, zarówno w transporcie, jak i podczas rozkładania i demontażu.

Trwałe materiały i nadruki

Nasze balony produkujemy z materiałów poliestrowych o dużej wytrzymałości mechanicznej, odpornych na wodę oraz działania niekorzystnych czynników atmosferycznych. Na balonach reklamowych nanosimy nadruki techniką druku sublimacyjnego, solwentowego lub sitodruku. W celu zabezpieczenia wydruku solwentowego przed szkodliwym dzianiem promieniowania UV zabezpieczamy nadruki poprzez laminowanie.

Wykonujemy balony dmuchane w rozmiarze standardowym, ale na życzenie klienta istnieje możliwość modyfikacji jego wysokości. Powłoka produktu może zostać zadrukowana nadrukiem lub wyposażona w rzepy umożliwiające wyminę grafiki. Balon można podświetlać i zaopatrzyć we włącznik zmierzchowy. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji balonów dmuchanych z nadrukiem.

 

 

 

 

materiał: tkanina poliestrowa impregnowana PCV
kolorystyka: według potrzeb klienta (pantone, cmyk)
druk cyfrowy / sitodruk / sublimacja
zasilanie 230V
w cenie: wentylator, śledzie mocujące, komplet linek, instrukcja obsługi, pokrowiec, opcjonalnie wewnętrzne podświetlenie

dodatkowa możliwość:
-modyfikacji wysokości
-wszycia rzepów na wymienne grafiki
-zamontowania aparatu zmierzchowego

logo