header

onas-main


Producent reklam pneumatycznych

Namioty, bramy, balony i inne produkty reklamowe, wszystko, co wiąże się z reklamą zewnętrzną, znajdziecie w ofercie firmy TENTBALONY. Funkcjonujemy nieprzerwalnie od lat 90. poprzedniego wieku i możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem i rozeznaniem w branży reklamowej wykorzystującej techniki pneumatyczne. Nasza firma ma siedzibę w Białymstoku, ale wielu naszych klientów działa w Warszawie, jak i na terenie całego kraju.

Wyjątkowa postrzegalności i nadzwyczajna skuteczność

Na czym polega reklama pneumatyczna? Reklama pneumatyczna to mobilny nośnik reklamy zewnętrznej, zbudowany z lekkiej, wodoodpornej tkaniny poliestrowej odpornej na uszkodzenie mechaniczne i pozwalającej na podtrzymywanie ciśnienia uszytego obiektu. Najczęściej wykonywane reklamy pneumatyczne to balony reklamowe, bramy dmuchane, pająki pneumatyczne, namioty eventowe oraz chwieje, atrapy produktów i wiele innych.

Najważniejszą cechą reklam pneumatycznych jest ich atrakcyjna forma oraz wielkość. Lekkość konstrukcji oraz związana z tym łatwość w transporcie i wygoda w rozkładaniu reklam umożliwia budowanie dużych obiektów, a to z kolei umożliwia nanoszenie na nich dobrze widocznych grafik i spektakularnych treści reklamowych, logotypów, napisów informacyjnych i promocyjnych, nazw zawodów sportowych czy eventów.

Reklama pneumatyczna – gdzie i kiedy?

Pneumatyczne reklamy zewnętrzne to doskonały nośnik przekazu marketingowego na wszelkiego rodzaju imprezach masowych, eventach plenerowych, targach i koncertach. Praktycznie wszędzie tam, gdzie chcemy zwrócić uwagę potencjalnych klientów na markę, produkt lub wydarzenie.

Balony reklamowe doskonale sprawdzają się zarówno w plenerze, jak i wewnątrz budynków. Trudno wyobrazić sobie wydarzenia sportowe bez bram dmuchanych. Najczęściej ustawiane są one na linii startu oraz mety. Pająki pneumatyczne i słupy reklamowe to znakomity nośnik przekazu reklamowego, a ruchliwe chwieje zwracają uwagę i przyciągają wzrok. Namioty ekspresowe oddają natomiast nieocenione usługi w trakcie imprez, akcji promocyjnych i targów pod gołym niebem.

Bagaż doświadczeń i perspektywiczne myślenie to nasze atuty

Pierwsze nasze produkty zrodziły się z pasji założyciela firmy już w 1992 roku. Od tego czasu konsekwentnie rozbudujemy naszą ofertę, myśląc wciąż o nowych kierunkach i wyzwaniach. Zdobyte doświadczenia pozwalają nam na produkcję coraz to bardziej rozbudowanych modeli reklamy pneumatycznej. Usprawniamy nasze produkty i wciąż szukamy nowych form i niestandardowych rozwiązań. Oprócz balonów standardowych, bram pneumatycznych czy ekranów, zajmujemy się także tworzeniem od podstaw nietypowych kształtów.

Nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie zespół kreatywnych, pełnych pasji i świeżych pomysłów ludzi. Angażują się oni w projektowanie nowych przykuwających wzrok form reklamy pneumatycznej oraz z równym entuzjazmem podejmują się produkcji flag reklamowych, namiotów, słupów dmuchanych oraz dużych dmuchawców. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych produktów.

.